Mindenki azon csodálkozik, hogy Karácsony eladná a Városházát.💁
Csak jelzem: ez még mindig ugyanaz a baloldal, amelyik a
️fél országot eladta
️
Nyugaton már arra készítik fel az embereket, hogy miként kell majd télen átvészelni, ha esetleg hosszabb ideig ne lenne áram vagy fűtés.
Akkora energia-válságággal küzd Európa, hogy nyugaton már arra készítik fel az embereket, hogy miként kell majd télen átvészelni, ha esetleg hosszabb ideig ne lenne áram vagy fűtés.
/posztok.hu









