Elképesztő módon fejlődik ez a székely fürdőváros.
Az autók között, kétségbeesetten szaladgált a forgalmas monori aluljáróban egy kis blöki, ekkor pillantotta meg őt kollégánk. Hogy ne essen baja, megállt, felkapta az ebet és állatorvoshoz sietett vele.
Chip hiányában a kutyus tulajdonosát nem sikerült azonnal megtalálni, de szerencsére a helyi közösségi portálon célba talált a felhívás, a gazdi gyorsan reagált. Az egyenruhás ahol tud, ott segít, kollégánk épségben hazafuvarozta az elveszett kis jószágot. 


/posztok.hu










ÚJRAINDULUNK! 
