HOPPÁ!
Novák Katalint augusztus 25-én
️ Ferenc pápa fogadja majd a Vatikánban! 
Az egykori miniszterelnök eddig egyetlen elemző vagy legalábbis annak tűnő beszéde - és remélem, hogy ebbeli minőségben az utolsó is - az Őszödi beszéd volt, amelyben
egy saját maga által előidézett gazdasági, társadalmi válságra alapítva meg akarta puccsolni az MSZP keménymagját, hogy saját képére formálhassa a pártot.
A beszéd a saját és szakértői gárda tehetségtelenségéről és gátlástalan hatalomakarásáról szólt.
Sem a világról, sem annak történéseiről, sem a hazánkat, nemzetünket, Európát érintő problémák nem kerültek szóba - megjegyzem azóta sem.
Gyurcsány exelvtárs, jelenleg úr, és társai kizárólag a "nyugatról" kapott exportideológiákat szajkózzák szlogen szinten.
Cserébe a "nyugat" mindig minden esetben elnézi minden disznóságukat.
Ez az ő cserealapjuk. Meg a nemzeti vagyon, amit simán újra átjátszanának a külföldi befektetőknek.
Erre mondtunk már négyszer nemet és ötödszörre is azt mondunk majd!
/posztok.hu
A nagy ázsiai országok nem csatlakoznak az USA javaslatához, ami globális árplafonnal sújtaná az orosz olajszállítmányokat. 


A nap zárása a 