A miniszterelnök beszéde pontosan az volt, amit nagyon sokan vártak. Egy olyan vezető politikus okfejtése, aki szeretne 2030-ig látni, és szeretne még legalább 2 cikluson keresztül politikai irányt mutatni – értsd: kínálni – annak a politikai közösségnek, amelynek folyamatosan tartozik ő maga azzal, hogy a beléje fektetett bizalomért cserébe világképet, régiós politikát, gazdaságilag megvédhető jövőt, és ami a legfontosabb, biztonságot kínál.
Görgess tovább!
Vadai! Ami nektek Románia, az nekünk Erdély! Ezért nem kérnek belőletek!
A balliberális oldal hetek óta görcsösen próbálja bizonygatni: a Fidesz becsapta az embereket a kampányban, ugyanaz történik, mint amit Gyurcsányék csináltak 2006-ban. Ez egy ordas nagy hazugság, ne…
Amíg a jobbikos karlendítőkkel összefogó Vadai Ágnes műhisztizik az ATV-ben Orbán Viktor miatt, addig még meghallgatás nélkül is tudhatjuk: szuper beszédet mondott a miniszterelnök!
A harmadik Hüse Károly ejtőernyős emléktalálkozó keretében koszorúzási ünnepséggel tisztelegtek a magyar katonai és polgári ejtőernyőzés egyik legnagyobb alakja előtt.