Össze-vissza beszélnek és még büszkék is rá!
A globalisták magyarországi pártja, aki eddig a piac mindenhatóságáról karattyolt éjjel nappal beállt amögé a Márki-Zay Péter mögé, aki szerint nincsenek migránsok Magyarországon, de mégis beengedte őket a Fidesz; marad a kerítés, de az általa be nem engedett illegális bevándorlókkal majd jól fog bánni és egyébként is egy amerikai tanulmány szerint a tömeges bevándorlás gazdaságilag jó; és három, négy generáció múlva ezek a harmadik világbeli magyarokká lesznek; ami viszont nem jó az a rezsicsökkentés, mert mindennek a mértéke a piac.
Hűha!
És erre húz lapot a Momentum, amikor a saját miniszterelnök- jelöltjét megcáfolva közli, hogy szociálisan érzékeny kormányra van szükség.
Na erre az aktára tényleg rá kell írni: “Gyurcsány elvtárs lássa!”
/posztok.hu







️
️
