November 4-én esete a Bem szobornál elmondott megemlékezésem itt meghallgatható.
Borvendég Zsuzsanna történész is egy ártatlanul kivégzett pesti srác soraival idézte fel a korabeli véres eseményeket, majd a Kádár-rendszer álszent hazugságokra épülő politikáját mutatta be.
"A véreskezű gyilkosból a nép jótevője lett" – hangsúlyozta Kádár Jánossal kapcsolatban.
"Ma is azokkal a fogalmakkal jellemezzük a kádári diktatúrát, amelyeket ők találtak ki, Kádár hazugsága tovább kísért" – mondta a történész. 
Nézze vissza A halhatatlanok napja képeit és megemlékező beszédeit!
https://pestisracok.hu/plebejus-polbeat-a-kommunistak-elarultak-es-meggyalaztak-ezt-a-nemzetet-56-elott-es-56-utan-is-video/?fbclid=IwAR21tUFyw7PtcfgBViSNx7afa3K_47bEWFUpuhVIyen9Iz4h0WJX-pdAeRo
/posztok.hu



️
️








