A sorsával örökké elégedetlen, vicsorgó kisember a Tisza Párton és Magyar Péteren keresztül végre kapott egy lehetőséget arra, hogy bosszút álljon a világon – vagy legalábbis azokon, akiket eddig a világ urainak képzelt.

Mert minek is gondolkodnánk globális kihívásokon, vagy azon, hogy mi lesz Európa sorsa, amikor sokkal felemelőbb érzés kollektíven vicsorogni a képernyőre?
Végre van egy vezér, aki a parlamenti patkóból is pont olyan stílusban fröcsög, mint a kommentelők a billentyűzet mögül a sötét szobában; eltöröl és bosszút áll mindazokon, akik egy generáció “forradalmának” útjába mertek állni.

És látjuk: neki ez éppen elég politikának.
Nekem meg éppen nem.
De hát jól tudjuk a rómaiak óta: a hasonló a hasonlónak örül.
Ne csodálkozzunk hát, hogy a tartalom nélküli hergelés és a személyes sértettség ilyen gyorsan egymásra talált.
A baj csak az, hogy a puszta acsarkodásból sosem fog épülni sem a haza, sem egy élhetőbb jövő.

Marci fizette le Bangó Sándort, hogy hazudjon. Így hergelték, és így vezették félre az egész országot a tiszások a Zsolti bácsis konteóval – nézd végig!

️ITT A HANGFELVÉTEL! Magyar Péter öccse 4 milliót adott hazugságért a nem létező “Zsolti bácsi”-ügyben! Újabb hazugságról hullt le a lepel a kampányból!

Ami Orbán Anita sallangos posztjaiból kimaradt (ismét). Ez történt az EU külügyminiszteri találkozóján a minap.

Ha a valaki azt hitte, hogy a téma a migráció lesz, vagy Európa versenyképessége, netán…

Állítsd be, hogy kiket követsz (országos politika, közélet, helyi erők és média)! Beállítom

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média