„Ó béke! béke!
legyen béke már!
Legyen vége már!”
Babits Mihály: Húsvét előtt
„Ó béke! béke!
legyen béke már!
Legyen vége már!”
Babits Mihály: Húsvét előtt
Valóban feltámadt az Úr, alleluja! Övé a dicsőség és a hatalom örökkön-örökké!
Áldott, békés Húsvétot, Magyarország! 
Rendhagyó húsvét...
👉Az elmúlt hetekben a könyvtáram a garázsban, raklapokon, bedobozolva.
👉Érik az embert meglepetések, a festetés előtt elektromos hálózat ellenőrzés. A villanyszerelő felülírta a…
Sonkamesterek. 🧑

Sonkamesterek. 🧑

Ezért mondja a magyar alkotmány:
„Elismerjük a kereszténység nemzetmegtartó erejét.”

️ A KDNP álláspontja egyértelmű: az emberéletek megmentése a legfontosabb, azonnali tűzszünetre és béketárgyalásokra van szükség.
Mi a béke pártján állunk! 
Virgoncka így Húsvétozik: petrezselyemmel és velem, amíg a többiek alszanak 🫣
Áldott Húsvétot kívànunk Mindnyájatoknak!
️
Krisztus feltámadt! Valóban feltámadt!
️ Soha többé baloldalt!