Újabb fontos mérföldkő Debrecen közlekedésfejlesztésében: elkészült a nyugati kiskörút utolsó, Mester utca és Hatvan utca közötti szakasza. A szakasszal bezárul a belvárost körülölelő gyűrű, jelentős mértékben kedvezőbb feltételek mellett közlekedhetünk. Megújultak a közművek, biztosított a kerékpáros- és gyalogos közlekedés, 163 fát ültettek el és a zöldfelület is megújult. Együtt vagyunk Debrecen!
Görgess tovább!
Az Egyesült Királyság után Lengyelország is követheti a magyar példát! Jarosław Kaczyński, a lengyel kormánypárt elnöke kijelentette: az extraprofitot szerző bankok megadóztatására készülnek! Egy…
Tucatnyi megbeszélés, tucatnyi új barát megnyerése Magyarország számára, tucatnyi új szövetség a keresztények védelmében. Londoni látogatásom első napja Boris Johnson miniszterelnök vendégeként, a…