Magyarország nem kívánja feladni szuverenitásának a legkisebb részét sem:
👉 Sem a nemzeti parlamentjének és a magyar választók akaratán alapuló legitimációjának egyetlen egy szeletét. 👉 Sem pedig azt a vállalásunkat, hogy mi egyenrangú partnerként veszünk részt az európai közösség munkájában - mondta Kocsis Máté az InfoRádióban.
Görgess tovább!
FeGyőr már a Monentumnak is ciki. Nem kicsit, nagyon. Ennyi
Európában háborús infláció, a déli határunknál pedig egyre agresszívabb migrációs nyomás fenyeget. Az Európa jövőjéről szóló párbeszéd során is ígéretet tettünk, hogy meg fogjuk védeni a magyar…