Mennyivel lenne magasabb a villanyszámla rezsicsökkentés nélkül? Erről is volt szó a Parlamentben napirend előtt.
Görgess tovább!
A kormány elvárja, hogy az extraprofit-különadókat minden vállalat maga fizesse meg, azt ne terhelje tovább a lakosságra, a háború árát ugyanis nem a magyar családoknak kell megfizetniük.…
“Hazánk energiarendszerre vonatkozó terve nemcsak zöldebbé és klímabarátabbá kívánja tenni a magyar energiarendszert, nemcsak el kívánja érni a kibocsátási célokat, hanem célul tűzte ki az ország…
Gyurcsányék alatt a családokat – a többi európai országhoz hasonlóan – nem védené a rezsicsökkentés, mert az elszabadult piaci árakat ráterhelnék a magyarokra is.
Egész Európát háborús infláció sújtja️ A magyar kormány azonban továbbra is meg fogja védeni a családtámogatásokat, a nyugdíjakat, a munkahelyeket és a rezsicsökkentést!