Orbán Viktor miniszterelnök hétfőn a Karmelita kolostorban fogadta Balog Zoltán püspököt, a Magyarországi Református Egyház zsinatának lelkészi elnökét - tájékoztatta az MTI-t Havasi Bertalan, a miniszterelnök sajtófőnöke.

Orbán Viktor miniszterelnök a Karmelita kolostorban fogadta Balog Zoltán püspököt. A dunamelléki református püspök bemutatta a kormányfőnek a református egyház nemzetstratégiai célkitűzéseit.

Gyermekvédelem a nyári szünetben is

️ Hétfő délután a Nőiszem - Mindennapok Női Szemmel Egyesület és a Szent István Intézet közös gyermekvédelmi konferenciáján vettem részt.

A korosztályom még egy…

Mi még csak tárgyalni sem vagyunk hajlandóak a gázembargóról.
️Nem fogjuk hagyni, hogy a háború árát a magyar családokkal fizetessék meg!
Ennyi.

️ Tervek szerint 2035-től az autógyártók csak %-ban elektromos autókat értékesíthetnek az EU-ban.

Hangzatos terv, de a gyors átállásnak óriási költségei vannak. Egyes tagállamok már a halasztásról…

Fontos döntéseket hoztunk ma az Óbudai Egyetemet fenntartó alapítvány kuratóriumának székesfehérvári ülésén.

Kialakítjuk az egyetemi sportélet helyszíneit, megerősítjük kaposvári, zsámbéki és…

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média