Három nap múlva Békemenet! Mi ott leszünk! Te is? #fidelitas #békemenet
A Gondosórát minden 65 éves magyar állampolgár ingyen igényelheti: aki használja, egy gombnyomással jelezheti, ha segítségre van szüksége, és nem csak vészhelyzetben. A program jövőre is folytatódik.
/posztok.hu






Történelmi csúcson a magyar foglalkoztatás!
