Látom, megy itt a viccelődés, mert Magyar Péter szerényen elárulta, valójában ő hozta össze a budapesti béketárgyalást. Hiába, mert mégis csak nagy dolog ez tőle. És nem ez az egyetlen. A portugálok elleni egyenlítő gólja is felejthetetlen. Arról nem is beszélve, hogy Farkas Bertalan óta ő az első magyar, aki az űrben járt. S talán még annyit halkan: a Covid-járvány nagy hulláma sem magától múlt el. A politikai messiástagadó károgóknak további jó vergődést.
️A brüsszeli elit azt állítja, hogy a háború folytatásával lehet békét teremteni. Teljesen úrrá lett rajtuk a háborús pszichózis. Miközben hamarosan amerikai–orosz béketárgyalásra kerül sor, Brüsszel…