Október 23-án találkozzunk a Békemeneten!
Együtt erő vagyunk!
Legyünk minél többen október 23-án a Békemeneten!
Békemenet. Október 23. Monumentális lesz. A többség a béke oldalán áll, többen leszünk, mint a brüsszeli háborús meneten!
Október 23-án találkozzunk a Békemeneten!
Jó lenne, ha végre a baloldal is belátná: Magyarország érdeke az, hogy a budapesti békecsúcs eredményes legyen.
Rajtunk nem fog múlni!
Elképesztő!!!
Ezt nézd meg!
Elmondták, bevallották.
Brüsszel meg akarja akadályozni a Budapesti Békecsúcsot.
Kibújt a szög a zsákból!
Megszólalt a háborúpárti Brüsszel!
“Arculcsapás” Trump és Putyin budapesti találkozója - ezt mondta Kaja Kallas brüsszeli külügyi főképviselő!!!
Brüsszel nem akarja a tárgyalást,…
Találkozzunk október 23-án a Békemeneten!
Népes mezőnnyel zárult az idei Ring sorozat.
[Fotó: Tényő Község Önkormányzata]
☝️Itt az ideje, hogy az összes háborúpárti európai és magyar politikus eltakarodjon!
Ennyi.
Most csütörtökön Békemenet!
Legyünk minél többen , és mutassuk meg, hogy a mi nemzeti közösségünket a hazánk szeretete köti össze!
Ott találkozunk! 