Imane Khelif nő.

Ez legalább annyira tény, mint az, hogy az olimpia szervezői végérvényesen megbuktak, amikor politikát akartak csinálni a sportból.

Imane Khelif nőnek született, női elsődleges nemi jelleggel, nőként éli az életét, nem akar átváltozni, ellenben van egy DSD nevű betegsége, ami miatt a nőkhöz viszonyítva sokkal magasabb a tesztoszteronszintje, ami óriási versenyelőnyt ad.

Tehet-e erről a sportoló? Nem. Korrekt dolog-e, hogy nála jóval alacsonyabb tesztoszteronszintű nőkkel versenyzik? Nem. És ez csak az ő hibája? Végképp nem.

Az, hogy ez a helyzet kialakulhatott és , hogy ilyen szintre eszkalálódott egy az egyben a wokelimpia szervezőinek a számlájára írható fel.

Azok hibáztak, akik már az elején belerúgtak a katolikusokba és politikát csináltak a sportból. Azok, akik évek óta próbálják átitatni az oktatást, a sportot és az egész életünket a genderlobbival, hogy nem létező nemekre igent mondva életeket tegyenek tönkre. Mindkét oldalon.

Mert szerintük az ÜGY előrébb lesz, ha beszélnek róla. Ha meghurcolnak egy beteg sportolót, aki egyébként tisztességgel készül egy vele együtt már tisztességtelen mezőnybe és orrát töri egy szintén tisztességgel készülő sportolónak, aki így egy tisztességtelen mérkőzésen kellett küzdjön.

Ez a baj a wokelobbival és ez a baj azzal a liberális propagandával, ami azonnal szélsőségesnek és n@cinak kiált ki mindenkit, aki kritikát fogalmaz meg. Hogy a valóban megoldandó problémákat, a valóban segítségre szoruló embereket és a józan észt elnyomja egy lihegve remegő elfojtott hatalomvágy, ami nem ismer sem Istent sem embert.

Minden olimpikonnak gratulálva a felkészüléshez és bízva abban, hogy a lehető legtöbbet tudják kihozni magukból - kivéve, amikor a magyarokkal méretnek meg, akkor győzzenek a magyarok -, azért valahol abban is van reményem, hogy ennek a párizsi olimpiának a rendezése, a külcsíny, az eszme, ami megfertőzte, végül oda kerül, ahová való: a történelem szemétdombjára. Hogy egy életre megjegyezzük, mi történik akkor, ha a sportot feláldozzuk a eszement ideológiák oltárán.

Kokó: a kromoszómaproblémás nők indulása a küzdősportokban, így a bokszban igazságtalan és veszélyes is

NOB: nem hajlandóak változtatni a szabályokon utólag, ha eddig nem tették.

Állítsd be, hogy kiket követsz (országos politika, közélet, helyi erők és média)! Beállítom

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média