Ez történt Németországgal és ez történik minden országgal, amelyik feladja a szuverenitását! A videó linkjét kommentben találjátok!
Görgess tovább!
Vajon, amikor a Gyurcsány-kormány volt kommunikációs igazgatója, Láng Balázs úgy jelentkezett be Magyar Péter eseményéről, hogy "hazajöttem és hoztam magammal a fél világot", ugyanazokra a…
Jó reggelt! Érdekes képet kaptunk ma reggel. Egy régi óvodai társa elküldte nekünk Pszicho Peti óvodai jelét a Nárcisz óvodából. Így már mindent értünk te kis Hannibal Lechterke.