Remek hír: 2022 júniusában jelentősen csökkent a magyar népesség fogyása! Részletek kommentben👇👇
Na, ezek után mondja valaki, hogy nem a baloldali politikusok szervezik a tüntetéseket...
️ (ez a jelentéktelennek tűnő Gelencsér egyébként Gyurcsány ifi tagozatának az új elnöke)
Ráadásul azok, akik a kampányban egyértelműen kimondták: a rezsicsökkentést EL KELL TÖRÖLNI.
Aztán csodálkoznak, hogy már egy biciklisávot se tudnak lezárni.
/posztok.hu
Hétfőn még egy hidat sem tudtak lezárni, olyan kevesen voltak, de a
Azok hergelnek most, akik teljesen megszüntették volna a rezsicsökkentést!…


Hannoverben is működnek a szankciók… vagy is hát izé… annyira mégsem.

️Deutsch Tamás magyarellenes rasszista támadással vádolja Verhofstadtot
️



Pete Balázs
