
Hannoverben is működnek a szankciók… vagy is hát izé… annyira mégsem.
Most keményen beolvasott Deutsch Tamás!
️Deutsch Tamás magyarellenes rasszista támadással vádolja Verhofstadtot
️
Részletek kommentben!
️
️
️
Most már értem miért hergelnek a libsik a Balaton ellen! Az is narancssárga! 


Befejeződött a tartalékosok alapkiképzése Püspökszilágyon 
https://honvedelem.hu/hirek/befejezodott-a-tartalekosok-alapkikepzese-puspokszilagyon.html
Pete Balázs
Ez gáz......
A szankciók jól működnek. Hannoverben a középületekben, az uszodákban, a sportcsarnokokban és az edzőtermekben a továbbiakban csak hideg víz folyhat a csapokból.
BEZZEGNÉMETORSZÁG - 1000 EURÓS PLUSZ KÖLTSÉG HÁZTARTÁSONKÉNT
Die Welt:
"A gázpótlék (Gasumlage - gáz felár) lényegesen magasabb lehet. Az Olaf Scholz által korábban az átlagos háztartásban megcélzott…
Szankciók helyett az energiaforrások diverzifikációjára van szükség.
👉 Utóbbi úgy csökkenti az orosz függőséget, hogy nem okoz megélhetési válságot és nem szolgáltatja ki Európát egy újabb…