LENNE EGY KÉRDÉSEM:
Ti is hallottátok, ahogy a baloldali pártok egy emberként elhatárolódtak a nemi erőszakot eltussoló Jobbiktól?
ÉN SEM... 
Tudjátok mit hiányolok, de úgy igazán?
A szomszédos háború kitörése óta eltelt több, mint 2 hónap. Zelenszkij szinte a kitörés pillanatában közölte, hogy mindenkit vár harcolni. A baloldal pedig azonnal közölte, hogy készek katonákat, fegyvereket küldeni és elzárni a gázt.
Eltelt 2 hónap és egyetlen baloldali politikust se láttam bevonulni Ukrajnába. Egyetlen baloldali politikus se zárta el otthon a gázt vagy kapcsolta ki a klímát. SENKI!
Pedig akkora volt a pofájuk, mint ide Lacháza. A magyar katonákat bátran küldték volna, nálunk simán elzárták volna a gázt, de ők kussolnak.
Miért srácok? Miért nem takarodtatok már ki a frontra? Miért csak szóban vagytok ennyire erősek? Nem a Parlamentben kell bohóckodni, ha annyira háborúzni akartok, ha annyira rossz, a béke, amiért Orbán Viktor küzd. Fogjátok a táskátokat és húzzatok háborúzni!
LENNE EGY KÉRDÉSEM:
Ti is hallottátok, ahogy a baloldali pártok egy emberként elhatárolódtak a nemi erőszakot eltussoló Jobbiktól?
ÉN SEM... 
Kisalegység vezetői tanfolyamon vettek részt az MH 2. vitéz Vattay Antal Területvédelmi Ezred katonái Szentendrén. A több mint negyven fővel indult tanfolyamon három tartalékos katona és egy…
️Nagyon sok kihívással kell szembe nézzen a kormány az elkövetkező időszakban bel- és külpolitikai színtéren egyaránt.
👉A körülöttünk zajló események a nagy játékosok játéka, annak ellenére, hogy…