Kisalegység vezetői tanfolyamon vettek részt az MH 2. vitéz Vattay Antal Területvédelmi Ezred katonái Szentendrén. A több mint negyven fővel indult tanfolyamon három tartalékos katona és egy szerződéses katona vett részt az ezred állományából.
A 3. Oláh Sándor Területvédelmi Zászlóaljnál szolgálatot teljesítő Korcsmáros-Pintye Judit és Börcsök Ildikó önkéntes területvédelmi tartalékos szakaszvezetőkkel a tanfolyamon szerzett tapasztalataikról beszélgetett a honvedelem.hu.
👍EZ A BESZÉD, KÖSZÖNJÜK! 👇👇👇👇👇 ORBÁN VIKTOR miniszterelnök emlékeztetett, hogy az eddig bevezetett szankciók nagyobb károkat okoznak az európai gazdaságoknak, mint Oroszországnak.
Azt azért remélem felfogja mindenki, hogyha ez a baloldali horrorkoalíció nyert volna április 3-án, akkor azt már most éreznénk a pénztárcánkon. Ők lettek volna az elsők a brüsszeli szankciók…
Az idei évre tervezetten nyolc alkalommal ismétlődő „Tábori kihelyezési hetek” elnevezésű kiképzési foglalkozásokat szervez az MH 37. II. Rákóczi Ferenc Műszaki Ezred.