Zuglóban nézte valaki?
️MÁRKI-ZAY MINDENKIT LETILT
️
Én is felkerültem azoknak a listájára, akiket letiltott Gyurcsány Miniszterelnök-jelöltje. Legutóbb Deák Dániel -t hallgattatta el a baloldali jelölt.
Az én bűnöm mindössze annyi volt, hogy meg mertem kérdezni: vajon a korrupcióról és mutyizásról elhíresült Bige László, Czeglédy Csaba és Cseh Katalin (akik szintén Márki-Zayt támogatják) kitűzték már a kékszalagot
Ilyen kormányzásra készül Márki-Zay. Ahol a kérdezőket elhallgattatják, a másképp gondolkodókat pedig kandelláberekkel intézik el.
Ne engedjük, hogy visszatérjen a baloldali terror
/posztok.hu






️


durva vizuális támadás az országnak!