Mi SIMA bögréből iszunk!
️
Jobboldali nyilvánosság nélkül nem lesz hazánk!
Nemzeti Kommunikációs Hálózat néven indított gyűjtési akciót a jobboldali nyilvánosság fennmaradására Filep Dávid, jobboldali influenszer. A Kopasz néven ismert Filep azt írja közösségi oldalán, hogy „fél nap alatt az elküldött támogatásaitok mértékével és mennyiségével világosan megüzentétek, hogy kiálltok az ügy mellett. Bátran mondhatom tehát, hogy a szikra, ami bennünk megvolt belobbant!” Mint jelzi, ez azonban csak a kezdet. Több projektet is szeretnének megvalósítani, amik nagyon sok anyagi és emberi erőforrást igényelnek.
/posztok.hu
️
️



️- derítsük ki egy hét múlva, július 3-án pénteken 18 órakor a Pázmány ITK-n! Mindenkit vár a 777 OFFLINE - regisztrációs link a kommentben! 

