Gratulálok! Áradjon!
Kiderült már, hogy melyik az a Miniszterelnök, aki ellopta valaki telefonját majd bedobta a Dunába? Biztosan hamar kiderült, hiszen a pride zászlókat dobáló férfit alig pár nap alatt elkapták. A mindig jóemberkedő liberális környezetvédőknek meg csak jelzem, hogy egy telefon sokkal veszélyesebb a folyó élővilágára! Na, de a lényeg, hogy áradjon! (Egyébként lehet, hogy ha a telefonon szivárványos tok lett volna, már az is meglenne…)
/posztok.hu

️„Bohóc vagy!” — keményen beszólt a Mi Hazánk elnöke Magyar Péternek!
