️„Bohóc vagy!” — keményen beszólt a Mi Hazánk elnöke Magyar Péternek!
Ma már így ír a Telex a Barátság kőolajvezeték egykori ukrán leállításáról. Érdekes, a választások előtt habzó szájjal tagadták, hogy csupán egy üzemanyagtartályt ért volna csapás, meg lehülyéztek-leoroszpártiztak mindenkit, aki a valóságot le merte írni. Ehelyett hónapokig a vezeték orosz felrobbantásáról, súlyos károkról, később meg - a műholdfelvételek ismertté válásával - láthatatlan, belső sérülésekről deliráltak. Bizony, nem a vezeték, hanem csupán egy üzemanyagtartály robbant fel; ez a valóság, ez volt az ürügy az ukránok akciójára, amikor aztán elzárták az olajat előlünk. A Telex és társai meg körömszakadtáig hazudtak.
Persze most már nincs tétje. Olyan ez, mint a gödi szennyezés volt meg persze a Zsolti bácsi.
Egyszerűen hazugok ezek - azok meg balgák, akik hisznek nekik.
/posztok.hu


