Bejelentették már a 480-as benzint? Hallgatom, de lehet, lemaradtam róla…
KÖSZÖNET NEKTEK!
Az elmúlt napokban több hájpolt Youtube videóim is felkerült a platform TOP 100 legnépszerűbb listájára. Nem tudom elégszer megköszönni, hogy ilyen aktív tagjai vagytok ennek a közösségnek! Ezer hála nektek!
A videókat itt találjátok:
30.: a vitnyédi KAMUról:
https://youtu.be/g4coUKG9VnM?is=ozneXzKqOjWI2onN
39.: Magyar Péter SEMMITMONDÓ interjúja Rónai Egonnál:
https://youtu.be/OPcN9GMgPlk?is=4kzOsYZHjFFfrLdO
92.: Egy SZÁNALMAS tiszás kormányinfó:
https://youtu.be/WYzg5oy8Lvg?is=mYdgmbcbcI7Kd4Tw
Mindenképp érdemes feliratkozni a csatornára, hogy ne maradjatok le a legújabb tartalmakról!
/posztok.hu
️



️
Árplafonként…
️
️szott szégyen

