Mindig a rendőrökkel jön…
Egy kis társadalomismeret tiszásoknak!
Egy kis társadalomismeret tiszásoknak!
Mindig a rendőrökkel jön…
A béranyaság vége?
Végre valami jó ötlet az ENSZ-ből!
️
️
Lebuktak 

Jó reggelt mindenkinek 🤝 amneziás embereknek küldöm sok szeretettel
lassan olvasd....nem lesz adóemelés



hajrá Magyarok ❤️

️
#nekedbe #foryou #fürdich #pusztuljonforyouba #Hungary #budapest #Magyarország…
Az elmúlt napokban sok ilyen forma jött hozzám fenyegetőzni.
Egyszerűen lenyűgözőek...
Ugyan mi a bánatot válaszolhatnék egy ilyen profilképnek?