Jó reggelt mindenkinek 🤝 amneziás embereknek küldöm sok szeretettel
lassan olvasd....nem lesz adóemelés



hajrá Magyarok ❤️

️
#nekedbe #foryou #fürdich #pusztuljonforyouba #Hungary #budapest #Magyarország #magyarok #schauerviktorlaszlo #fidesz #orbanviktor #irigység #mihazánk #tisza #mindenszarhívők #hello #isten #haza #család #LiveOutlandish #duett #news #Live #munka #momentum #erdély #siófok #Balaton #foryoupage #baja
Görgess tovább!
Az elmúlt napokban sok ilyen forma jött hozzám fenyegetőzni.
Egyszerűen lenyűgözőek...
Ugyan mi a bánatot válaszolhatnék egy ilyen profilképnek?
Az Európai Uniónak vége van. Jogi, formai értelemben még funkcionál, de valójában…
Pedofilbűncselekmény miatt hat év…
Etyek után akkora a baj a Tiszában, hogy Tarr Zoltán teljesen eltűnt a média elől, csak a facebookon kommunikál!
Tavaly Trump és Fico, Idén Andrej Babis... Az eredmény is borítékolhatóan kontraproduktív!
egy újabb patriótát, Andrej Babist kellett kórházba szállítani, mert politikai ellenfelei a gyűlöletet választották. elég abból, amit idehaza Magyar Péterék járatnak eddig nem látott szintre!
Megérkezett a The American Conservative új száma is, hazánkat is emlegetik benne!
Terjeszd a valóságot a közösségi médiában!
Klikkelj a Forrást nézem, kedvelem ott linkre, majd kedveld, oszd meg az eredeti posztot!
Betöltés...
/posztok.hu
