Amikor már azt hiszed, hogy nagyobbat nem tud hazudni a tisza, akkor jön ez…
Nem csoda. Ez eddig arra volt jó, hogy lássuk: a tisza szakpolitikailag NULLA. Puffogni, hergelni, szappanoperát csinálni tudnak, de ha a számokra és a tényekre kell reagálni, akkor vége. Peti most biztos remeg, hogy ennyire elhasal az embere.
/posztok.hu
Te mit gondolsz? Elhúzódik a háború Iránban, vagy gyors lezárás jön?



Hogyan töri fel…


