❤️
️
Az út végén mindig jó. Ha nem jó, akkor az még nem az út vége. ❤️
Mi ott leszünk a Puskásban ősszel is, mert számunkra ez szenvedély. Georgia ma este boldogan és joggal ünnepli a bravúros továbbjutást. Mi, magyarok pedig azt, hogy van csapatunk!
És aki már a bukaresti 3-0-nál, vagy az amszterdami 8-1-nél, a máltai vagy az andorrai égésnél is ott állt a tizenegy mögött, pontosan tudja, hogy mekkora szó ez.
Ezt a csapatot lehet és kell is szeretni. Ez a csapat megérdemli a biztatást, a szurkolást és a Himnuszt.
Hosszú balsors után itt vannak a víg esztendők! Együtt pedig újra és újra ott leszünk a legjobbak között!
Hajrá, magyarok! 
❤️
️
❤️
️Kis pihentető meccsnézés Danival!
24.hu: Az amerikai vlogger pár kimondta az ítéletet! A látványosságaink drágák és rosszak ! Magyarország rossz! MINDEN ROSSZ!
Amúgy megnéztem, a St. Patrick katedrális (New York) 20 dollár a belépő…
Elindult a RAILPOL akció
️
👮
Mostantól 2️⃣ 4️⃣ órán át ellenőriznek rendőreink a hazai és nemzetközi személyszállító vonatokon.
Miért van erre szükség
Azért, hogy megelőzzük a vasúton is a…
De tényleg, miért nem kötöd be?
☝️ #EURO2024
Sajnos kiestünk az Európa-bajnokságról, de akkor is hajrá magyarok!

Az Oeconomus Gazdaságkutató Alapítvány és Beceptum Central Europe Kft. 2024. június 26-án az „ESG – veszély vagy lehetőség? Magyarország fenntartható gazdasági konferenciája” címmel rendezett…
„ESG – veszély vagy lehetőség? 
Magyarország fenntartható gazdasági konferenciája
”
– Koronavírus-járvány
, ukrajnai háború
️, energetikai válság
: sok minden történt azóta, hogy az Európai Unióban…
A nagybetűs CSAPAT! ❤️
️
Véget ért az álom…
🙏 Most nem sikerült, de én akkor is borzasztóan büszke vagyok erre a magyar csapatra! ❤️
👏 Szép volt, srácok!