A nagybetűs CSAPAT! ❤️
️
„ESG – veszély vagy lehetőség? 
Magyarország fenntartható gazdasági konferenciája
”
– Koronavírus-járvány
, ukrajnai háború
️, energetikai válság
: sok minden történt azóta, hogy az Európai Unióban megszületett az ESG-szabályozás ötlete – mutatott rá az „ESG – veszély vagy lehetőség? Magyarország fenntartható gazdasági konferenciája” című rendezvény köszöntőjében Törcsi Péter. Az Oeconomus Gazdaságkutató Alapítvány kuratóriumi elnöke kiemelte, ezért is érezték fontosnak, hogy külföldi szakértők
– többek között német, amerikai és lengyel – osszák meg tapasztalataikat és nézőpontjukat a magyar szereplőkkel.
A nagybetűs CSAPAT! ❤️
️
Véget ért az álom…
🙏 Most nem sikerült, de én akkor is borzasztóan büszke vagyok erre a magyar csapatra! ❤️
👏 Szép volt, srácok!
Simulékony Gergely megtette az első lépést a Tisza párt felé?
Miért nem lepődünk meg azon, hogy Főpanaszmester Geri színeváltozása szépen alakul a pillanatnyi érdekei szerint? Ide a rozsdás bökőt…
Az eredménytől függetlenül büszke vagyok arra amit a magyar csapat letett az asztalra.
Szép volt fiúk! 
Emlékeztek arra az olasz antifa nőre, aki Budapesten a társaival felismerhetetlenre vert egy ártatlan édesapát? Na, kiderült, hogy nem elég, hogy EP képviselőt csináltak belőle ezért a mentelmi joga…
❤️
Az Eb nekünk ennyi volt.
De azt a 100. perces pillanatot sosem felejtjük el!
MAGYAROK!
Újabb szankciós csomag, újabb stratégiai hiba
Mindegy mit csinál a pályán, akkor is Szoboszlai Dominik az elmúlt 11 év legjobb magyar játékosa! Ezt tudomásul kellene venni!