Amennyiben szélesebb horizontra tekintünk, úgy azt látjuk, 𝙖 𝙫𝙞𝙡𝙖́𝙜 𝙖́𝙩𝙖𝙡𝙖𝙠𝙪𝙡𝙤́𝙗𝙖𝙣 𝙫𝙖𝙣 𝙚́𝙨 𝙚𝙧𝙧𝙚 𝙢𝙚𝙜𝙛𝙚𝙡𝙚𝙡𝙤̋𝙚𝙣 𝙠𝙚𝙡𝙡 𝙧𝙚𝙖𝙜𝙖́𝙡𝙣𝙞.
Strukturális változás…

A tanárok és óvónők béremelésének ügye is bebizonyította: Gyurcsányék bármit elárulnak saját hatalmi céljaikért!

A német politikusok azt mondták a bevándorlóknak: „Willkommen!”

A német gazdák kicsit alakítottak ezen, és azt üzenik a német politikusoknak: „Wir kommen!”

A német gazdák úgy érzik, most ők jönnek, most…

️Merész fellépéssel meglepni a többieket, és magunkhoz ragadni a kezdeményezést: ez a Huszárvágás, a stratégia, mellyel mi, magyarok a szorult helyzeteket is a magunk javára tudjuk formálni.

Erről…

Ez nem egy bazár, ez nem alkudozás kérdése: Szijjártó Péter a Magyarországnak járó uniós forrásokról.

️ Mi, magyar kereszténydemokraták azt akarjuk, hogy az eltörlés kultúrája helyett az Európai Néppárt térjen vissza az eredeti keresztény gyökerekhez, és váljék ismét az európai jövő motorjává.

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média