Jó hely ez. Becsüljük meg
️
Véletlenül sem szeretném megzavarni a Magyar Péter-szekta “szakértőit”, de van egy kis baj a 14. havi nyugdíj elleni érvükkel.
Beindult a tiszás suttogó propaganda, és futótűzként terjed az az álhír, hogy a kormány majd hitelből fizeti majd a 14. havit. Eladósodunk, tönkremegyünk, még az unokáink is ezt nyögik majd, bla, bla, bla….csak a szokásos.
Ez természetesen álhír. Gratulálok, jár a Zebra-díj! 
Tudom, hogy a tények arrafele nem számítanak, de a baloldal szokta eladósítani, kiárusítani és tönkretenni Magyarországot.
Pont azok, akiket most az idegbeteg Magyar Péter próbál visszacsempészni a hatalomba.
Emlékszünk még rájuk.
De ha már probléma nekik a nemlétező hitel és a 14. havi nyugdíj, akkor muszáj megkérdeznem:
a tiszás gyűlölethordát miért nem zavarta, amikor Ursula von der Leyen bejelentette, hogy uniós hitelből fogják támogatni a háborút és Ukrajnát?
Tehát Petike vakhívei részéről a háborúra felvett hitel az rendben, de pénz a nyugdíjasoknak felelőtlenség. Világos.
Szoknom kell még a tiszás észjárást. 😵
/posztok.hu
️Mondj egy dalt, imát azokért, 


Ma elhunyt szeretteinkre emlékezünk. A hétköznapokban mindannyian rohanunk és igyekszünk a teendőlistánkról minél több tételt kipiálni, de…
Szép idővel ajándékozott meg bennünket az őszi szünet hétvégéje. Feltöltekezünk a természetben és újult erővel lendülünk majd neki a jövő hétnek, ami biztosan sok izgalmat tartogat majd.





