Mindenszentek napján emlékezünk – szentekre, példaképekre, szeretteinkre.

A katolikusok ma a mennybe jutott lelkekre gondolnak, míg sokan már ilyenkor felkeresik elhunyt szeretteik sírját. Megtisztítjuk a nyughelyeket, virágot viszünk, gyertyát gyújtunk, csendben emlékezünk.

A legszebb, amit tehetünk: úgy élni, hogy méltók legyünk hozzájuk – szeretetben, emberséggel.

Már minden háztartásba megérkezett a nemzeti konzultáció – november végéig lehet visszaküldeni.
Én már megtettem, mert nemet mondok a megszorításokra. Számít a hangunk, töltsük ki minél többen!

„Mindenható örök Isten, ki megadtad nekünk, hogy egy napon ünnepelhessük minden szented dicsőségét, arra kérünk, hogy sokszoros közbenjárásukra bőven áraszd reánk irgalmasságodat.”

☝️Hiába tiltakoznak a tiszások, LESZ 14. HAVI NYUGDÍJ👍 Ha elosztjuk tizenkét hónapra, ez újabb 8 százalékos nyugdíjemelésnek felel meg.

Fokozódik a háborús őrület
Két hír röviden, amelyek az elmúlt pár percben jelentek meg az európai sajtóban:

A holland hadsereg és az ország egészségügyi rendszere összehangoltan készül egy lehetséges…

Mindenszentek napján emlékezünk mindazokra, akik életükkel, munkájukkal, emberi példájukkal gazdagították közösségünket.
Ez a nap a csend, a hála és a tisztelet ideje — amikor megállunk egy pillanatra,…

Nem tiszás nyugdíjadóra, hanem 14. havi nyugdíjra van szükség. És meg is fogjuk csinálni.

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média