Orbán Viktor béremeléseket jelentett be:
"2022. január 1-jétől megemeljük az ápolók bérét 21 százalékkal, a bölcsődei dolgozókét, a szociális világban dolgozókét, és a kultúrában…
Hajrá Magyarország! 


Orbán Viktor béremeléseket jelentett be:
"2022. január 1-jétől megemeljük az ápolók bérét 21 százalékkal, a bölcsődei dolgozókét, a szociális világban…
/posztok.hu

21 százalékkal nő az ápolók,
Egyre látványosabban emelkedik a legújabb Ipoly-híd Ipolydamásdnál.






