Hajrá Magyarország! 


Orbán Viktor béremeléseket jelentett be:
"2022. január 1-jétől megemeljük az ápolók bérét 21 százalékkal, a bölcsődei dolgozókét, a szociális világban…
Jó hírek vannak!
Orbán Viktor béremeléseket jelentett be:
"2022. január 1-jétől megemeljük az ápolók bérét 21 százalékkal, a bölcsődei dolgozókét, a szociális világban dolgozókét,…
/posztok.hu









