
Tegnap kisorsoltuk a magyar válogatott dedikált mezét. Telefonon gratuláltam a nyertesnek, Krisztiánnak.
Interjú a Magyar Nemzetben a ma kezdődő frakcióülésünkről 
(…)
“A jövő héten kezdődik a parlament őszi ülésszaka. A következő hónapok a Tisztelt Házban is csak a kampányról szólnak majd? Mit lehet tenni, hogy megőrizzék az Országgyűlés méltóságát a felfokozott hangulat közepette is?
– Nem számítok nagyobb felfordulásra, mint ami eddig volt. A baloldali politikusok már mindent és mindenhogy elmondtak, újjal már nem tudnak előállni. Mocskolódás, gyűlöletkeltés, álhírek. Ez az ő taktikájuk. Az üzenetük nagyjából abban foglalható össze, hogy akasztás, lámpavas, fejbelövés, börtön, erőszak. Azt megfigyeltem, hogy valamiért arról sosem beszélnek például, hogyan csinálnának a mostani kormány által produkált hat százalék körüli gazdasági növekedésből többet, vagy hogyan bővítenék tovább a foglalkoztatottságot, hogyan vinnék még jobban az ország ügyeit. Persze egyszerű a magyarázat: nem csinálnák jobban. Ezért nem is beszélnek róla. Amíg ők voltak kormányon, a munkanélküliség például négyszer akkora volt, mint ma.”
/posztok.hu

️Az elmúlt években egyre több amerikai egyetemen figyelhető meg annak a baloldali-progresszív szellemi légkörnek a térnyerése, amely kizár és kiszorít minden általa meg nem tűrt tudományos nézetet. 




