Ha telefont minden következmény nélkül a Dunába lehet dobni, akkor szivárványos zászlót miért nem? 
Az OBH elnökhelyettese és a Kúria főtitkára Magyar Péter édesanyja volt az “Orbán-diktatúra” alatt. Ott nincs teendő? Na és aki államtitkár volt mint Vitézy vagy vk.főnök, mint Ruszin? Miféle tisztítótűz ez? Szelektív? 
/posztok.hu


❤️
️Orbán Anitával szembe jött a valóság!
️És már a nemzetközi szervezeteket is semmibe veszi.




ez a csávó, a.k.a. Magyar Péter már perceken belül is színtisztán hazudik