☝ Az unió eddig mindig elvárta, hogy a csatlakozni kívánó országok minden feltételnek megfeleljenek. Ezúttal se legyen másként! 

️ Makón tartották a Keresztény Értelmiségiek Szövetsége idei utolsó fórumát, ahol az egyház és az állam kapcsolatáról, a kereszténydemokrácia felelősségéről, alapvető emberi értékek forrásáról beszélgetett Velkey Imre, a KDNP frakcióvezető-helyettese, Kacsoh Dániel, a Mandiner.hu főszerkesztő-helyettese és Makláry Ákos, a KÉSZ elnöke.
☝ Az unió eddig mindig elvárta, hogy a csatlakozni kívánó országok minden feltételnek megfeleljenek. Ezúttal se legyen másként! 
Karikó Katalin és Krausz Ferenc átvette a Nobel-díjat!
Büszkeség minden magyarnak! Gratulálok!
Végtelen büszkeség
Átvette a Nobel-díjat Krausz Ferenc és Karikó Katalin.
🤝🇭🇺 Baráti találkozó Argentína egyik konzervatív véleményvezérével, Agustín Lajéval.
Már nemcsak Európában, de Latin-Amerikában is erősödik a keresztény konzervatív tábor!
Már csak pár nap, és végre nagyközönség előtt mutathatjuk be a Huszárvágás – A konnektivitás magyar stratégiája című kötetet.
A Mandiner szervezésében rendezett könyvbemutatón Csiki Gergő (Portfolio…
Advent második vasárnapján.
“Szentek jöjjetek hozzatok,
a mennyekből egy csepp harmatot.
Csillagból az égen van elég
s földre száll az angyal az emberért.”
(Bagossy Brothers Company)
Magyarország büszke! 
Krausz Ferenc és Karikó Katalin is átvette a Nobel-díjat!
Gratulálok! 
Krausz Ferenc átvette a Nobel-díjat!
Büszkeség minden magyarnak! Gratulálok!
A Nemzeti Konzultáció a magyar emberek hangját erősíti föl. Nem akarunk migránsgettókat, elutasítjuk a migrációs paktumot! Védjük meg szuverenitásunkat, töltsük ki minél többen a konzultációs ívet 