Krausz Ferenc átvette a Nobel-díjat!
Büszkeség minden magyarnak! Gratulálok!
Advent második hétvégéjén már javában ünnepi hangulatban vagyunk.
A szaloncukor workshopon bepillantottam a csokoládé készítés rejtelmeibe. A kézzel készített édesség nem csak finom, de egyedi és szívhez szóló. Az ünnep közeledtével az ilyen és ehhez hasonló kreatív kikapcsolódások között is válogathatunk, amik lehetőséget teremtenek arra is, hogy értékes élményeket osszunk meg másokkal, miközben támogatjuk a helyi vállalkozásokat.
/posztok.hu



Ma este Karikó Katalin es Krausz Ferenc is átvette a Nobel-díjat! 

️
️ A Nemzetközi Energia Ügynökség (IEA,
Fontos témákat érintettünk, úgymint:
️ 


