#KDNP #Isten #Haza #Család #Jövő #MindennapiEmberek Vejkey Imre

Nagybányán gyűltek össze Kárpát-medencei magyar vállalkozók - Előadást tartottam “A Magyar Parlamenti Imacsoport szerepe Európában” címmel

A Kárpát-medencei Magyar Vállalkozói Szövetségek Nemzeti Fóruma (KMVNF) ma Máramaros megye székhelyére, az egykori festőiskoláról is elhíresült Nagybányára
invitálta a magyar cégek képviselőit. Megtisztelő számomra, hogy Lőrincze Péter, a Vállalkozók és Munkáltatók Országos Szövetsége (VOSZ) címzetes társelnökének meghívására - miként tavaly a horvátországi Kopácson - most Erdélyben is tarthattam előadást az üzletemberekből, erdélyi politikusokból, és magyar vállalkozói szervezetek képviselőiből álló hallgatóságnak.

Az ülésteremben jelen volt Varga Júlia, a hétezer vállalkozást összefogó Fórum titkára, miként Czomba Csaba, a KMVNF elnöke is.

Gondolataimban a keresztény értékek melletti kiállást méltattam, és kifejeztem a Kárpát-medencei magyarság megmaradásában a hit szerepét. Felidéztem, hogy a Magyar Parlamenti Imacsoport miképpen alakult meg, és miként jött létre az Országház Kupolacsarnokából nyíló Imatermünk. Előadásom után szétosztottam imacsoportunk évkönyvét, amelyet többeknek dedikáltam is.

Izgalmas gazdasági témákkal folytatódott a találkozó. Az egész konferencia alatt az járt az eszemben, hogy mennyire gazdagítja az életünket az elcsatolt területek magyarságának léte, kultúrája, szeretete.

Ma is büszkén mondhatjuk: Hajrá, Magyarország! Hajrá, magyarok!

#VOSZ #KMVNF #Romania #Magyarorszag #Maramaros #vallalkozas #uzletitalalkozo

Mindig tartom a szavam.
Elkészült a focipálya a solymáriaknak.
Megtiszteltetés volt abban a munkában részt venni, amelynek ez a pálya is eredménye.🤝
Az Orbán-kormány a pálya megépítésére 200 millió…

NEHÉZ IDŐK VÁRNAK EURÓPÁRA ÉS BENNE MAGYARORSZÁGRA IS.

Az elmúlt napokban sokan kérdezik, hogy a Hormuzi-szoros április 13. óta tartó tengeri blokádja mit fog jelenteni a magyar gazdaságnak és a…

️ Amíg lehet, vitázom, és képviselem a nemzeti oldalt!

Állítsd be, hogy kiket követsz (országos politika, közélet, helyi erők és média)! Beállítom

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média