“Urunk, Istenünk érkezik: Ő a dicsőség királya” Advent negyedik vasárnapján fellobbant a szeretet lángja. Szép adventi várakozást kívánok mindenkinek!
️ A XXI. század keresztényei számára az advent továbbra is a remény időszaka. 



#KDNP #Isten #Haza #Család #Jövő #MindennapiEmberek Latorcai Csaba
“Urunk, Istenünk érkezik: Ő a dicsőség királya” Advent negyedik vasárnapján fellobbant a szeretet lángja. Szép adventi várakozást kívánok mindenkinek!

️
Teltház Jászberényben is. 
Együtt újra sikerülni fog! Hajrá, Jászság!
Ha nincs Fidesz, nincs party! 
A magyarok békéje fontosabb,
mint az ukránok háborúja.
A gáz fontosabb,
mint a gender.
A magyar családok a legfontosabbak,
nem az idegen érdekek.
👉A tegnapi háborúellenes gyűlés az értékeinkről szólt…
150 nap, 150 ok, amiért a Fideszre szavazok. Csatlakozz
️ 35. rész #150nap150ok #mindennapraegyindok
„Minden gyertya egy-egy új remény, mely a világot széppé varázsolja. Advent negyedik vasárnapján a fény az egész világot beragyogja.”
Maradt ott labdaérzék bőven!
️