Teltház Jászberényben is. 
Együtt újra sikerülni fog! Hajrá, Jászság!

️
Teltház Jászberényben is. 
Együtt újra sikerülni fog! Hajrá, Jászság!
Ha nincs Fidesz, nincs party! 
A magyarok békéje fontosabb,
mint az ukránok háborúja.
A gáz fontosabb,
mint a gender.
A magyar családok a legfontosabbak,
nem az idegen érdekek.
👉A tegnapi háborúellenes gyűlés az értékeinkről szólt…
150 nap, 150 ok, amiért a Fideszre szavazok. Csatlakozz
️ 35. rész #150nap150ok #mindennapraegyindok
„Minden gyertya egy-egy új remény, mely a világot széppé varázsolja. Advent negyedik vasárnapján a fény az egész világot beragyogja.”
Maradt ott labdaérzék bőven!
️
Ezt tudjuk ígérni!
Színek, versek, énekek, zenék, ünnepi gondolatok a galgamácsai falukarácsonyon. 
