Akkor is elmondom, ha nekik nem tetszik.
Most ért véget a ballagás, egy újabb osztály búcsúzott. Sok sikert kívánok minden ballagónak az új iskolájukban!
Két éve azt hallottuk a liberálisoktól, hogy minden bezár. Hazugság volt. Vagyunk, működünk!
/posztok.hu






