Petike szerint Siófok a Tisza partján van.
Akkor én kimegyek a kertbe itt Borsodban és fürdök egyet az Adriai-tengerben.
️
Petike szerint Siófok a Tisza partján van.
Akkor én kimegyek a kertbe itt Borsodban és fürdök egyet az Adriai-tengerben.
️
️Péter megint ferdített!
️
️
️
Szép távolság. A baj az Feri, hogy ezt az országon belül tetted meg és nem egy irányba, mondjuk Mongólia felé...
Ha Gyurcsány van a kormánynál, akkor sehol nem mennek jól a dolgok.
Amikor valami elakad. De nem adjuk fel.
Minek mentem volna oda? Ja tudom, engem is intézkedés alá vintak volna és az jól mutat, csak cáfolja a diktatúra dumát. 
