️Péter megint ferdített!
Magyarország a családok és az anyák támogatásával indítja a 2026-os évet. Jövő év január 1-jétől egy kormánydöntés értelmében az egy gyermeket nevelő 30 év
️ 👏 Az intézkedés kiemelt célja az, hogy a gyermeket szülő és nevelő édesanyák, ne szenvedjenek anyagi hátrányt azokkal szemben, akik nem vállalnak gyermeket.
/posztok.hu
️







👏👏

