Magyar Péter sokkal súlyosabb dolgokat tett mint Bese Gergő. A konzervatívok elhatárolódnak Besétől, a librások simán tovább csápolnak Petyusnak. Hát ez a különbség.
️ Na na na na na! Eddig nem az volt, hogy mi vagyunk a “rosszfiúk” mert nem fogadunk be?
️ A brüsszeli polgármesternek üzenünk egy magyar mondással: “Amilyet szakítottál, olyat szagolsz.”
Nem ti akartátok a bevándorlást?
/posztok.hu
️








