Ezek a dolgok nem véletlenül vannak így.
Nem elég ismerni a célt, oda is kell találni!
Szeptember hetedikén ismét rajthoz álltak a tűzoltótájfutó-verseny résztvevői az egri hivatásos tűzoltó-parancsnokság kapui előtt. A sporteseményre négy vármegye katasztrófavédelmi igazgatóságának munkatársai és több száz civil induló jelentkezett.
Az egyetlen női futó természetesen dobogós helyen végzett
Lévai Kálmán senior versenyzőnknek külön is gratulálunk!
️
Fotók: Heves MKI
/posztok.hu





️ Na na na na na! Eddig nem az volt, hogy mi vagyunk a “rosszfiúk” mert nem fogadunk be?
️ A brüsszeli polgármesternek…








