️ nem különösebben érdekel, ki lett egy több ezer km-re lévő, viszonylag kevés befolyással bíró ország vezetője
Szóba került a Marci-bácsi ügy és Magyar Péter sógora olyan ideges lett, hogy oda kellett mennie a régen Fideszhez dörgölődző most már tiszás Velkeynek, hogy lecsillapítsa.
Senki nem tanította meg őket viselkedni? Mégsem otthon vagy egy lepukkant romkocsmában vannak hanem a magyar országgyűlésben.
Frusztrált, ideges a csapat. Lehetnek is miután hazugságaikkal lebuktak, a kérdések elől pedig nem tudnak elmenekülni. Ez mégsem egy platós kocsi, ami tovább gurul.
/posztok.hu


Gyere el a 777 OFFLINE eseményére jövő pénteken, indítsunk értelmes diskurzust az életvédelem terén! Az élet a tét
️
Link…

