Nekem akkor is az utóbbi a hősöm.
Te igent mondanál?
Gyere el a 777 OFFLINE eseményére jövő pénteken, indítsunk értelmes diskurzust az életvédelem terén! Az élet a tét
️
Regisztráljatok és nézzétek meg a Facebook-eseményt!
Link kommentben
Nekem akkor is az utóbbi a hősöm.
️Magyar Péter sógora odament balhézni a fideszesekhez, mert szóba merték hozni a Zsolti bácsi ügyet! Melléthei-Barna Márton gyorsan eltanulta ezt a módit Magyar Pétertől!
Pokoli meleg van a kórházakban!
️Hegedűs Zsolt lemondott már?
AZ RTL BENYÚJTOTTA A SZÁMLÁT 
️
Jó vergődést a tiszás lelkes rajongóknak! 


Már vannak kiábrándult polgármesterek is. Jogos az érvelésük
️